İçeriğe geç

Ücretsiz tasarım desteği · Kişiye özel isim ve numara · Takımlara özel üretim

Hemen ara: 0543 474 00 84
İndirim!

A124 Gold Forma

Orijinal fiyat: ₺800,00.Şu andaki fiyat: ₺550,00.

A124 Gold Forma futbol forması modeli; Altın, Siyah ve Gri renk düzeni, takıma özel logo ve oyuncu baskılarıyla hazırlanabilir. Güncel fiyat ve tasarım desteği WhatsApp üzerinden verilir.

Stok kodu: A124 Kategoriler:

Açıklama

A124 Gold Forma – Altın, Siyah ve Gri Futbol forması

A124 Gold Forma modelinde Altın, Siyah ve Gri renkleri, takımın sahadaki görünürlüğünü ve bütünlüğünü destekleyen kontrollü bir kompozisyon oluşturur. Dengeli, orta kontrastlı ve dengeli doygunlukta renk yapısı, şort ve çorap renkleriyle desteklendiğinde bütünlüklü bir saha görünümü oluşturur.

Altın, Siyah ve Gri renklerinin tasarıma kattığı görünüm

Altın ana ton, modele premium, seçkin ve vurgu alanlarını öne çıkaran bir görünüm kazandırır. Siyah yardımcı renk ise ana yüzeyi dengeleyerek numara, yaka, kol veya desen ayrımlarının daha belirgin görünmesine katkı sağlar. Gri dokunuşları tasarıma üçüncü bir katman ekler ve forma ile şort arasındaki renk geçişinin daha bütünlüklü kurulmasına yardımcı olur. Oyuncu numaralarında, ana rengin üzerinde en okunaklı sonucu verecek karşıt ton tercih edilebilir.

Futbol ve halı saha kullanımında ön logo, sırt numarası ve oyuncu ismi uzaktan okunacak kontrastla hazırlanabilir.

A124 Gold Forma için kişiselleştirme seçenekleri

Tasarım üzerinde takım arması, sponsor logoları, oyuncu isimleri ve forma numaraları ayrı ayrı konumlandırılabilir. Üretim planı netleşmeden önce model kodu, renkler, logo dosyaları ve oyuncu listesi tek bir onay akışında kontrol edilir.

  • Takım logosu, sponsor alanı ve kurumsal renk uyarlaması
  • Her oyuncuya özel isim, forma numarası ve beden bilgisi
  • Ürün türüne göre yaka, kol, şort ve kalıp seçenekleri
  • Üretim öncesinde dijital tasarım ve takım listesi onayı

Ürün ve tasarım bilgileri

Model A124 Gold Forma
Ürün kodu A124
Kategori Futbol Formaları
Öne çıkan renkler Altın, Siyah ve Gri
Görsel kontrast Orta kontrastlı
Renk tonu Dengeli
Kumaş Micro petek veya micro jarse olarak üretilebilir.
Yaka seçenekleri Bisiklet Yaka – V yaka – Hakim Yaka
Şort rengi Siyah
Kalıp Slim Fit (İsteğe Göre Normal Fit Olarak Üretilebilmektedir.)
Baskı Formalarımız dijital baskı yöntemi ile üretilmekte olup baskı boyalarımız Oeko–Tex sertifikasına sahiptir.
Kişiselleştirme Logo, sponsor, isim, numara, renk ve beden seçenekleri

A124 Gold Forma modeli için nasıl bilgi alınır?

  1. Ürün sayfasındaki WhatsApp butonuna dokunun; model adı ve bağlantı mesaja otomatik eklenir.
  2. Takım renklerini, logo ve sponsor dosyalarını paylaşın.
  3. İsim, numara ve beden listesini kontrol edilebilir Excel veya metin dosyası olarak gönderin.
  4. Dijital tasarım onayından sonra fiyat, üretim ve teslim planını netleştirin.

Sık sorulan sorular

Altın ve diğer renkler değiştirilebilir mi?
Evet. Modelin çizgileri korunarak ana renk, yardımcı renk ve numara kontrastı takımınızın renklerine göre uyarlanabilir.

Oyuncu isimleri ve numaraları farklı olabilir mi?
Evet. Her oyuncu için ayrı isim, numara ve beden bilgisi hazırlanabilir.

Üretimden önce tasarımı görebilir miyim?
Evet. Baskıya geçilmeden önce dijital tasarım ve oyuncu listesi onay için paylaşılır.

Güncel fiyat ve minimum sipariş adedi nasıl öğrenilir?
Ürün bağlantısıyla WhatsApp üzerinden iletişime geçildiğinde güncel adet, kumaş ve teslim bilgisine göre teklif hazırlanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“A124 Gold Forma” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu modeli takımınıza göre planlayın

Ürün bağlantısını; adet, beden, takım renkleri, logo, isim ve numara bilgileriyle birlikte ileterek uygulanabilir seçenekler hakkında bilgi alın.

Futbol Forması Yaptırma rehberini okuyun · Tüm forma modellerini inceleyin