İçeriğe geç

Ücretsiz tasarım desteği · Kişiye özel isim ve numara · Takımlara özel üretim

Hemen ara: 0543 474 00 84
İndirim!

RMS1021 Tezkere Forması

Orijinal fiyat: ₺200,00.Şu andaki fiyat: ₺160,00.

Kahverengi, Siyah ve Gri renk karakterine sahip RMS1021 Tezkere Forması, takımınıza özel futbol forması yaptırmak için uyarlanabilir. İsim, numara, beden ve logo bilgilerini WhatsApp’tan iletebilirsiniz.

Kategoriler:

Açıklama

RMS1021 Tezkere Forması – Kahverengi, Siyah ve Gri Futbol forması

RMS1021 Tezkere Forması, hazır model kolaylığını özel üretim esnekliğiyle birleştirir; Kahverengi, Siyah ve Gri renk düzeni takım isteğine göre korunabilir veya yeniden uyarlanabilir. Koyu ve güçlü, orta kontrastlı ve dengeli doygunlukta renk yapısı, modelin sahada net algılanmasına yardımcı olur; numara ve isim rengi bu profile göre seçilebilir.

Kahverengi, Siyah ve Gri renklerinin tasarıma kattığı görünüm

Kahverengi ana ton, modele toprak tonlu, sıcak ve özgün bir görünüm kazandırır. Siyah yardımcı renk ise ana yüzeyi dengeleyerek numara, yaka, kol veya desen ayrımlarının daha belirgin görünmesine katkı sağlar. Gri dokunuşları tasarıma üçüncü bir katman ekler ve forma ile şort arasındaki renk geçişinin daha bütünlüklü kurulmasına yardımcı olur. Takım renkleri farklıysa aynı görsel hiyerarşi korunarak tonlar kulüp kimliğine göre değiştirilebilir.

Futbol ve halı saha kullanımında ön logo, sırt numarası ve oyuncu ismi uzaktan okunacak kontrastla hazırlanabilir.

RMS1021 Tezkere Forması için kişiselleştirme seçenekleri

Logo dosyaları ve takım listesi üretimden önce dijital prova üzerinde incelenir; onay alınmadan baskı aşamasına geçilmez. Takım setine şort, kaleci ürünü veya teknik ekip parçası eklenecekse aynı renk kimliği içinde ayrıca planlanabilir.

  • Takım logosu, sponsor alanı ve kurumsal renk uyarlaması
  • Her oyuncuya özel isim, forma numarası ve beden bilgisi
  • Ürün türüne göre yaka, kol, şort ve kalıp seçenekleri
  • Üretim öncesinde dijital tasarım ve takım listesi onayı

Ürün ve tasarım bilgileri

Model RMS1021 Tezkere Forması
Ürün kodu RMS1021
Kategori Futbol Formaları
Öne çıkan renkler Kahverengi, Siyah ve Gri
Görsel kontrast Orta kontrastlı
Renk tonu Koyu ve güçlü
Kişiselleştirme Logo, sponsor, isim, numara, renk ve beden seçenekleri

RMS1021 Tezkere Forması modeli için nasıl bilgi alınır?

  1. Ürün sayfasındaki WhatsApp butonuna dokunun; model adı ve bağlantı mesaja otomatik eklenir.
  2. Takım renklerini, logo ve sponsor dosyalarını paylaşın.
  3. İsim, numara ve beden listesini kontrol edilebilir Excel veya metin dosyası olarak gönderin.
  4. Dijital tasarım onayından sonra fiyat, üretim ve teslim planını netleştirin.

Sık sorulan sorular

Kahverengi ve diğer renkler değiştirilebilir mi?
Evet. Modelin çizgileri korunarak ana renk, yardımcı renk ve numara kontrastı takımınızın renklerine göre uyarlanabilir.

Oyuncu isimleri ve numaraları farklı olabilir mi?
Evet. Her oyuncu için ayrı isim, numara ve beden bilgisi hazırlanabilir.

Üretimden önce tasarımı görebilir miyim?
Evet. Baskıya geçilmeden önce dijital tasarım ve oyuncu listesi onay için paylaşılır.

Güncel fiyat ve minimum sipariş adedi nasıl öğrenilir?
Ürün bağlantısıyla WhatsApp üzerinden iletişime geçildiğinde güncel adet, kumaş ve teslim bilgisine göre teklif hazırlanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RMS1021 Tezkere Forması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu modeli takımınıza göre planlayın

Ürün bağlantısını; adet, beden, takım renkleri, logo, isim ve numara bilgileriyle birlikte ileterek uygulanabilir seçenekler hakkında bilgi alın.

Futbol Forması Yaptırma rehberini okuyun · Tüm forma modellerini inceleyin