İçeriğe geç

Ücretsiz tasarım desteği · Kişiye özel isim ve numara · Takımlara özel üretim

Hemen ara: 0543 474 00 84
İndirim!

RM123 Halı Saha Futbol Forması Modeli

Orijinal fiyat: ₺800,00.Şu andaki fiyat: ₺550,00.

Takım bütünlüğünü Lacivert, Saks ve Turkuaz renkleriyle güçlendiren RM123 Halı Saha Futbol Forması Modeli futbol forması modeli, beden ve oyuncu bilgilerine göre özel üretilebilir.

Kategoriler:

Açıklama

RM123 Halı Saha Futbol Forması Modeli – Lacivert, Saks ve Turkuaz Futbol forması

RM123 Halı Saha Futbol Forması Modeli modeli, Lacivert, Saks ve Turkuaz tonlarının oluşturduğu dengeli görünümü kişiye özel baskı seçenekleriyle tamamlayan bir futbol forması alternatifidir. Dengeli, orta kontrastlı ve dengeli doygunlukta renk yapısı, logoların çevresinde yeterli görsel boşluk bırakıldığında dengeli ve profesyonel bir sonuç verir.

Lacivert, Saks ve Turkuaz renklerinin tasarıma kattığı görünüm

Lacivert ana ton, modele kurumsal, ciddi ve takım bütünlüğünü güçlendiren bir görünüm kazandırır. Saks yardımcı renk ise ana yüzeyi dengeleyerek numara, yaka, kol veya desen ayrımlarının daha belirgin görünmesine katkı sağlar. Turkuaz dokunuşları tasarıma üçüncü bir katman ekler ve forma ile şort arasındaki renk geçişinin daha bütünlüklü kurulmasına yardımcı olur. Takım renkleri farklıysa aynı görsel hiyerarşi korunarak tonlar kulüp kimliğine göre değiştirilebilir.

Model; amatör kulüpler, okul takımları, şirket turnuvaları ve düzenli halı saha ekipleri için kişiselleştirilebilir.

RM123 Halı Saha Futbol Forması Modeli için kişiselleştirme seçenekleri

Kulüp renkleri kaynak modelden farklıysa ana ve yardımcı renkler tasarım bütünlüğü korunarak yeniden eşleştirilebilir. Fiyatlandırma; ürün türü, sipariş adedi, kişiselleştirme kapsamı ve talep edilen ek parçalara göre oluşturulur.

  • Takım logosu, sponsor alanı ve kurumsal renk uyarlaması
  • Her oyuncuya özel isim, forma numarası ve beden bilgisi
  • Ürün türüne göre yaka, kol, şort ve kalıp seçenekleri
  • Üretim öncesinde dijital tasarım ve takım listesi onayı

Ürün ve tasarım bilgileri

Model RM123 Halı Saha Futbol Forması Modeli
Ürün kodu RM123
Kategori Futbol Formaları
Öne çıkan renkler Lacivert, Saks ve Turkuaz
Görsel kontrast Orta kontrastlı
Renk tonu Dengeli
Kişiselleştirme Logo, sponsor, isim, numara, renk ve beden seçenekleri

RM123 Halı Saha Futbol Forması Modeli modeli için nasıl bilgi alınır?

  1. Ürün sayfasındaki WhatsApp butonuna dokunun; model adı ve bağlantı mesaja otomatik eklenir.
  2. Takım renklerini, logo ve sponsor dosyalarını paylaşın.
  3. İsim, numara ve beden listesini kontrol edilebilir Excel veya metin dosyası olarak gönderin.
  4. Dijital tasarım onayından sonra fiyat, üretim ve teslim planını netleştirin.

Sık sorulan sorular

Lacivert ve diğer renkler değiştirilebilir mi?
Evet. Modelin çizgileri korunarak ana renk, yardımcı renk ve numara kontrastı takımınızın renklerine göre uyarlanabilir.

Oyuncu isimleri ve numaraları farklı olabilir mi?
Evet. Her oyuncu için ayrı isim, numara ve beden bilgisi hazırlanabilir.

Üretimden önce tasarımı görebilir miyim?
Evet. Baskıya geçilmeden önce dijital tasarım ve oyuncu listesi onay için paylaşılır.

Güncel fiyat ve minimum sipariş adedi nasıl öğrenilir?
Ürün bağlantısıyla WhatsApp üzerinden iletişime geçildiğinde güncel adet, kumaş ve teslim bilgisine göre teklif hazırlanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“RM123 Halı Saha Futbol Forması Modeli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu modeli takımınıza göre planlayın

Ürün bağlantısını; adet, beden, takım renkleri, logo, isim ve numara bilgileriyle birlikte ileterek uygulanabilir seçenekler hakkında bilgi alın.

Futbol Forması Yaptırma rehberini okuyun · Tüm forma modellerini inceleyin