İçeriğe geç

Ücretsiz tasarım desteği · Kişiye özel isim ve numara · Takımlara özel üretim

Hemen ara: 0543 474 00 84
İndirim!

Kırmızı Siyah Voleybol Forması

Orijinal fiyat: ₺800,00.Şu andaki fiyat: ₺500,00.

Kırmızı Siyah Voleybol Forması, Kırmızı, Antrasit ve Bordo renkleriyle öne çıkan kişiselleştirilebilir bir voleybol forması modelidir. Logo, sponsor, isim ve numara seçenekleri için ürün bağlantısıyla WhatsApp’tan bilgi alın.

Stok kodu: VY1000 Kategoriler:

Açıklama

Kırmızı Siyah Voleybol Forması – Kırmızı, Antrasit ve Bordo Voleybol forması

Kırmızı Siyah Voleybol Forması ile Kırmızı, Antrasit ve Bordo tonlarını merkez alan, takımınıza özel ölçü ve baskı seçenekleri bulunan bir voleybol forması çalışması oluşturabilirsiniz. Koyu ve güçlü, orta kontrastlı ve dengeli doygunlukta renk yapısı, şort ve çorap renkleriyle desteklendiğinde bütünlüklü bir saha görünümü oluşturur.

Kırmızı, Antrasit ve Bordo renklerinin tasarıma kattığı görünüm

Kırmızı ana ton, modele enerjik, mücadeleci ve uzaktan kolay algılanan bir görünüm kazandırır. Antrasit yardımcı renk ise ana yüzeyi dengeleyerek numara, yaka, kol veya desen ayrımlarının daha belirgin görünmesine katkı sağlar. Bordo dokunuşları tasarıma üçüncü bir katman ekler ve forma ile şort arasındaki renk geçişinin daha bütünlüklü kurulmasına yardımcı olur. Baskı öncesi dijital tasarımda renklerin ekrandaki ve üretimdeki dengesi birlikte kontrol edilir.

Voleybol forması düzeni, kadın, erkek veya altyapı takımlarının kalıp ve kol tercihine göre uyarlanabilir.

Kırmızı Siyah Voleybol Forması için kişiselleştirme seçenekleri

Logo dosyaları ve takım listesi üretimden önce dijital prova üzerinde incelenir; onay alınmadan baskı aşamasına geçilmez. Takım setine şort, kaleci ürünü veya teknik ekip parçası eklenecekse aynı renk kimliği içinde ayrıca planlanabilir.

  • Takım logosu, sponsor alanı ve kurumsal renk uyarlaması
  • Her oyuncuya özel isim, forma numarası ve beden bilgisi
  • Ürün türüne göre yaka, kol, şort ve kalıp seçenekleri
  • Üretim öncesinde dijital tasarım ve takım listesi onayı

Ürün ve tasarım bilgileri

Model Kırmızı Siyah Voleybol Forması
Ürün kodu VY1000
Kategori Voleybol Formaları
Öne çıkan renkler Kırmızı, Antrasit ve Bordo
Görsel kontrast Orta kontrastlı
Renk tonu Koyu ve güçlü
Kumaş Micro petek veya micro jarse olarak üretilebilir.
Yaka seçenekleri Bisiklet Yaka – V yaka – Hakim Yaka
Şort rengi Kırmızı
Kalıp Slim Fit (İsteğe Göre Normal Fit Olarak Üretilebilmektedir.)
Baskı Formalarımız dijital baskı yöntemi ile üretilmekte olup baskı boyalarımız Oeko–Tex sertifikasına sahiptir.
Kişiselleştirme Logo, sponsor, isim, numara, renk ve beden seçenekleri

Kırmızı Siyah Voleybol Forması modeli için nasıl bilgi alınır?

  1. Ürün sayfasındaki WhatsApp butonuna dokunun; model adı ve bağlantı mesaja otomatik eklenir.
  2. Takım renklerini, logo ve sponsor dosyalarını paylaşın.
  3. İsim, numara ve beden listesini kontrol edilebilir Excel veya metin dosyası olarak gönderin.
  4. Dijital tasarım onayından sonra fiyat, üretim ve teslim planını netleştirin.

Sık sorulan sorular

Kırmızı ve diğer renkler değiştirilebilir mi?
Evet. Modelin çizgileri korunarak ana renk, yardımcı renk ve numara kontrastı takımınızın renklerine göre uyarlanabilir.

Oyuncu isimleri ve numaraları farklı olabilir mi?
Evet. Her oyuncu için ayrı isim, numara ve beden bilgisi hazırlanabilir.

Üretimden önce tasarımı görebilir miyim?
Evet. Baskıya geçilmeden önce dijital tasarım ve oyuncu listesi onay için paylaşılır.

Güncel fiyat ve minimum sipariş adedi nasıl öğrenilir?
Ürün bağlantısıyla WhatsApp üzerinden iletişime geçildiğinde güncel adet, kumaş ve teslim bilgisine göre teklif hazırlanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Kırmızı Siyah Voleybol Forması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu modeli takımınıza göre planlayın

Renk karakterikırmızı, kirmizi, siyah

Ürün bağlantısını; adet, beden, takım renkleri, logo, isim ve numara bilgileriyle birlikte ileterek uygulanabilir seçenekler hakkında bilgi alın.

Voleybol Forması Yaptırma rehberini okuyun · Tüm forma modellerini inceleyin