İçeriğe geç

Ücretsiz tasarım desteği · Kişiye özel isim ve numara · Takımlara özel üretim

Hemen ara: 0543 474 00 84
İndirim!

FT1024 Futbol Forması

Orijinal fiyat: ₺800,00.Şu andaki fiyat: ₺550,00.

Takım bütünlüğünü Lacivert, Saks ve Gri renkleriyle güçlendiren FT1024 Futbol Forması futbol forması modeli, beden ve oyuncu bilgilerine göre özel üretilebilir.

Kategoriler:

Açıklama

FT1024 Futbol Forması – Lacivert, Saks ve Gri Futbol forması

FT1024 Futbol Forması modeli, Lacivert, Saks ve Gri renklerinin verdiği görsel etkiyi takım logosu, sponsor alanları ve oyuncu detaylarıyla bütünleştirmek için tasarlanabilir. Koyu ve güçlü, yumuşak geçişli ve canlı renk yapısı sayesinde ana renk ile vurgu alanları birbirinden ayrılır ve takım kimliği daha düzenli görünür.

Lacivert, Saks ve Gri renklerinin tasarıma kattığı görünüm

Lacivert ana ton, modele kurumsal, ciddi ve takım bütünlüğünü güçlendiren bir görünüm kazandırır. Saks yardımcı renk ise ana yüzeyi dengeleyerek numara, yaka, kol veya desen ayrımlarının daha belirgin görünmesine katkı sağlar. Gri dokunuşları tasarıma üçüncü bir katman ekler ve forma ile şort arasındaki renk geçişinin daha bütünlüklü kurulmasına yardımcı olur. Oyuncu numaralarında, ana rengin üzerinde en okunaklı sonucu verecek karşıt ton tercih edilebilir.

Forma ile şort arasındaki renk ilişkisi birlikte planlandığında takımın saha içindeki görünümü daha düzenli ve profesyonel olur.

FT1024 Futbol Forması için kişiselleştirme seçenekleri

Şort rengi, yaka biçimi ve kol detayları forma tasarımıyla birlikte ele alınarak takım setinin bütünlüğü sağlanabilir. Beden listesi ve oyuncu bilgileri üretimden önce yeniden kontrol edilerek yanlış isim, numara veya beden riskinin azaltılması hedeflenir.

  • Takım logosu, sponsor alanı ve kurumsal renk uyarlaması
  • Her oyuncuya özel isim, forma numarası ve beden bilgisi
  • Ürün türüne göre yaka, kol, şort ve kalıp seçenekleri
  • Üretim öncesinde dijital tasarım ve takım listesi onayı

Ürün ve tasarım bilgileri

Model FT1024 Futbol Forması
Ürün kodu FT1024
Kategori Futbol Formaları
Öne çıkan renkler Lacivert, Saks ve Gri
Görsel kontrast Yumuşak geçişli
Renk tonu Koyu ve güçlü
Kişiselleştirme Logo, sponsor, isim, numara, renk ve beden seçenekleri

FT1024 Futbol Forması modeli için nasıl bilgi alınır?

  1. Ürün sayfasındaki WhatsApp butonuna dokunun; model adı ve bağlantı mesaja otomatik eklenir.
  2. Takım renklerini, logo ve sponsor dosyalarını paylaşın.
  3. İsim, numara ve beden listesini kontrol edilebilir Excel veya metin dosyası olarak gönderin.
  4. Dijital tasarım onayından sonra fiyat, üretim ve teslim planını netleştirin.

Sık sorulan sorular

Lacivert ve diğer renkler değiştirilebilir mi?
Evet. Modelin çizgileri korunarak ana renk, yardımcı renk ve numara kontrastı takımınızın renklerine göre uyarlanabilir.

Oyuncu isimleri ve numaraları farklı olabilir mi?
Evet. Her oyuncu için ayrı isim, numara ve beden bilgisi hazırlanabilir.

Üretimden önce tasarımı görebilir miyim?
Evet. Baskıya geçilmeden önce dijital tasarım ve oyuncu listesi onay için paylaşılır.

Güncel fiyat ve minimum sipariş adedi nasıl öğrenilir?
Ürün bağlantısıyla WhatsApp üzerinden iletişime geçildiğinde güncel adet, kumaş ve teslim bilgisine göre teklif hazırlanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FT1024 Futbol Forması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu modeli takımınıza göre planlayın

Ürün bağlantısını; adet, beden, takım renkleri, logo, isim ve numara bilgileriyle birlikte ileterek uygulanabilir seçenekler hakkında bilgi alın.

Futbol Forması Yaptırma rehberini okuyun · Tüm forma modellerini inceleyin