İçeriğe geç

Ücretsiz tasarım desteği · Kişiye özel isim ve numara · Takımlara özel üretim

Hemen ara: 0543 474 00 84
İndirim!

FT1023 Futbol Forması

Orijinal fiyat: ₺800,00.Şu andaki fiyat: ₺550,00.

FT1023 Futbol Forması futbol forması modeli; Turkuaz, Siyah ve Antrasit renk düzeni, takıma özel logo ve oyuncu baskılarıyla hazırlanabilir. Güncel fiyat ve tasarım desteği WhatsApp üzerinden verilir.

Kategoriler:

Açıklama

FT1023 Futbol Forması – Turkuaz, Siyah ve Antrasit Futbol forması

Turnuva, lig ve antrenman kullanımı için değerlendirilebilen FT1023 Futbol Forması, Turkuaz, Siyah ve Antrasit renkleriyle karakter kazanan bir futbol forması modelidir. Koyu ve güçlü, orta kontrastlı ve dengeli doygunlukta renk yapısı sayesinde ana renk ile vurgu alanları birbirinden ayrılır ve takım kimliği daha düzenli görünür.

Turkuaz, Siyah ve Antrasit renklerinin tasarıma kattığı görünüm

Turkuaz ana ton, modele yenilikçi, hareketli ve ferah bir etki veren bir görünüm kazandırır. Siyah yardımcı renk ise ana yüzeyi dengeleyerek numara, yaka, kol veya desen ayrımlarının daha belirgin görünmesine katkı sağlar. Antrasit dokunuşları tasarıma üçüncü bir katman ekler ve forma ile şort arasındaki renk geçişinin daha bütünlüklü kurulmasına yardımcı olur. Böylece model, yalnızca dikkat çekici değil aynı zamanda takımın saha içindeki bütünlüğünü destekleyen bir görünüme kavuşur.

Futbol ve halı saha kullanımında ön logo, sırt numarası ve oyuncu ismi uzaktan okunacak kontrastla hazırlanabilir.

FT1023 Futbol Forması için kişiselleştirme seçenekleri

Tasarım üzerinde takım arması, sponsor logoları, oyuncu isimleri ve forma numaraları ayrı ayrı konumlandırılabilir. Kumaş ve baskı tercihi yalnızca görünüme göre değil, antrenman sıklığı ve kullanım koşulları dikkate alınarak belirlenir.

  • Takım logosu, sponsor alanı ve kurumsal renk uyarlaması
  • Her oyuncuya özel isim, forma numarası ve beden bilgisi
  • Ürün türüne göre yaka, kol, şort ve kalıp seçenekleri
  • Üretim öncesinde dijital tasarım ve takım listesi onayı

Ürün ve tasarım bilgileri

Model FT1023 Futbol Forması
Ürün kodu FT1023
Kategori Futbol Formaları
Öne çıkan renkler Turkuaz, Siyah ve Antrasit
Görsel kontrast Orta kontrastlı
Renk tonu Koyu ve güçlü
Kişiselleştirme Logo, sponsor, isim, numara, renk ve beden seçenekleri

FT1023 Futbol Forması modeli için nasıl bilgi alınır?

  1. Ürün sayfasındaki WhatsApp butonuna dokunun; model adı ve bağlantı mesaja otomatik eklenir.
  2. Takım renklerini, logo ve sponsor dosyalarını paylaşın.
  3. İsim, numara ve beden listesini kontrol edilebilir Excel veya metin dosyası olarak gönderin.
  4. Dijital tasarım onayından sonra fiyat, üretim ve teslim planını netleştirin.

Sık sorulan sorular

Turkuaz ve diğer renkler değiştirilebilir mi?
Evet. Modelin çizgileri korunarak ana renk, yardımcı renk ve numara kontrastı takımınızın renklerine göre uyarlanabilir.

Oyuncu isimleri ve numaraları farklı olabilir mi?
Evet. Her oyuncu için ayrı isim, numara ve beden bilgisi hazırlanabilir.

Üretimden önce tasarımı görebilir miyim?
Evet. Baskıya geçilmeden önce dijital tasarım ve oyuncu listesi onay için paylaşılır.

Güncel fiyat ve minimum sipariş adedi nasıl öğrenilir?
Ürün bağlantısıyla WhatsApp üzerinden iletişime geçildiğinde güncel adet, kumaş ve teslim bilgisine göre teklif hazırlanır.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“FT1023 Futbol Forması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu modeli takımınıza göre planlayın

Ürün bağlantısını; adet, beden, takım renkleri, logo, isim ve numara bilgileriyle birlikte ileterek uygulanabilir seçenekler hakkında bilgi alın.

Futbol Forması Yaptırma rehberini okuyun · Tüm forma modellerini inceleyin